ترفند باز

ترفند يعني با استفاده از روش هاي زيركانه به هدفمان دست پيدا كنيم

آموزش سایلنت - Silent - کردن یک مخاطب
نویسنده : یونس - ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز ٢٠ بهمن ۱۳۸٧
 
در این پست ترفند سایلت کردن یک مخاطب را آموزش خواهیم داد
شاید برای شما هم پیش آمده باشه که دوستانی مدام Miss Call برای شما انداخته و شما میخواهید از دست این افراد فرار کنید! این ترفند کاملا ساده و بسیار پیش پا افتاده است
 
Mobfa.Org

همه شما دوستان با واژه ی آهنگ پیشفرض مخاطب آشنا هستید
یعنی شما در گوشی های نسل جدید قادر هستید برای هر مخاطب یه زنگ مخصوص قرار دهید ٫ پس مشکل شما به همین راحتی قابل حل هست کافیست برای مخاطب هایی که برای شما مزاحمت ایجاد میکنند یک زنگ پیشفرض قرار دهید تا در موقع مزاحمت دیگه هیچ صدایی از گوشی ما خارج نشه!
 
نکته یک : اصل این ترفند در اینجاست که شما باید زنگی را برای مخاطب خود قرار بدهید که هیچ گونه صدایی نداشته باشد ٫ ما این فایل را برای شما اماده کرده ایم و فقط کافیست آن را به گوشی خود انتقال دهید.
 
نکته دو : پیشنهاد میشه تا این فایل صوتی با فرمت MP3 را در حافظه خود موبایل قرار دهید به این جهت که اگر زمانی مموری کارت خود را از گوشی خارج کردید این زنگ قابل اجرا باشد.
 
قرار دادن زنگ پیشفرض برای هر مخاطب در گوشی ها تقریبا شبیه همدیگر بوده یعنی کافیست به لیست مخاطبین خود در گوشی مراجعه کرده و مخاطب مورد نظر را انتخاب و زنگ پیش فرض را برای آن انتخاب کنید.
دوستانی هم که مایل هستن یه زنگ بی صدا درست کنند به راحتی میتوانند از منوی Start به All programs رفته و از اونجا به Accessories میرید و بعد Entertainment و بعد هم برنامه Sound Recorder رو باز میکنید.حال با این برنامه یک زنگ بی صدا میتونید درست کنید.
 
 
دانلود زنگ بی صدا : دانلود | با حجم ۸۰ کیلوبایت
 

 
comment نظرات ()