ترفند باز

ترفند يعني با استفاده از روش هاي زيركانه به هدفمان دست پيدا كنيم

نرم افزار Sothink FLV Player 2.1.0.0
نویسنده : یونس - ساعت ٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ٢٠ اسفند ۱۳۸۸
 

از وقتی سرویس‌های متنوع اشتراک ویدئو (یوتیوب، دیلی موشن و …) پا به عرصه وب نهادند، یکی از دغدغه‌های بزرگ کاربران این بوده که ویدئوهای جالب را دانلود کنند و در یک گوشه هارد برای همیشه داشته باشند. ترفندهای بسیار مختلفی برای دانلود این ویدئوها وجود دارد.
بدیهی است که بعد از دانلود این فایل‌ها که به فایل‌های FLV موسوم هستند، باید آنها را با یک پخش‌کننده مخصوص FLV Player دید. پس از جستو جو در اینترنت، می‌بینید که پخش‌کننده‌های بسیار زیادی برای دانلود به شما معرفی می‌شوند، هر کدام از این برنامه اشکالات و محدودیت‌های خاص خود را دارند، مثلا بعضی از پخش‌کننده‌ها اجازه نمی دهند ویدئو را به صورت تمام‌صفحه یا full screen تماشا کرد، بعضی‌ها اجازه پخش سریع‌تر یا آرام‌تر ویدئو را نمی‌دهند، بعضی‌ها اجازه برداشتن عکس از یک صحنه ویدئو را نمی‌دهند و …

 
 

در میان برنامه‌هایی که توانایی پخش فایل‌های FLV را دارند، برنامه VLC media player، برنامه بسیار خوبی است، البته این برنامه توانمند، می‌تواند شمار بسیار زیادی از فرمت‌های ویدئویی دیگر را هم پشتیبانی کند و از این نظر، برنامه بی‌نظیری است.
اما VLC media player هم در زمان پخش فایل‌های FLV، مشکلی دارد: با این برنامه نمی‌شود ویدئوی FLV را جلو و عقب برد که مشکل چندان کوچکی نیست.
ورژن جدید این نرم افزار را از اینجا دانلود  کنید

 
        دریافت فایل برنامه   ( 1.75 مگابایت )

 
comment نظرات ()